The Fire Clan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Fire Clan

fórum guildy The Fire Clan působící na serveru Twinstar


2 posters

    Ruzny Buildy

    avatar
    Leeluu


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 31. 05. 09

    Ruzny Buildy Empty Ruzny Buildy

    Příspěvek  Leeluu Thu Jul 30, 2009 12:07 am

    Zajimalo by me co si zkuseni a aktivni magove mysli o ruznych PVE buildech.

    Jedna moznost je stara klasika 40/21/0

    Dalsi je co sem videl u Prdoly ze ve fire dal improved fireball a ignite a pak ve frost dosel k icy veins a arcane vetev je stejna jako u predchoziho buildu.

    Posledni 2 moznosti jsou deep fire budto s icy veins nebo s pomou.

    Hodte mi na to nejake nazory, dost variant uz jsem zkousel ale spis me zajimaj nazory jinejch lidi z oboru (vyhody / nevyhody, pripominky). Proste jak z ty carodejky vytriskat max:)
    avatar
    Prdola


    Poèet pøíspìvkù : 8
    Join date : 30. 05. 09

    Ruzny Buildy Empty Re: Ruzny Buildy

    Příspěvek  Prdola Fri Jul 31, 2009 3:31 am

    Důbod, proč mam 40/10/11 je docela prostý: další body do fire ti nepřinesou zvášení dmg, jen snížení agra a vracení many max můžeš získat 2% critu. Scorch, pokud si ho má držet mág sám jen pro sebe, tak se to podle mě neoplatí, tu dobu co stráví naschorchováním je prostě strašná. Jo pravda je tam pyrro, to asi nějaké zvýšení dmg je, ale přece jen je to jedna rána za 3 minuty, no. Deep fire no nevím, používá to meandor na ice a jsou dvě možnosti bud to za maga neumí nebo je fire slabý, dmg jsem od něj ještě neviděl. Ja ted uvažiji a bildu, tak abych mohl jet na bossovi jen aracen blasty, uvidíme jestli je to realné. Na ice jsem to zkoušel a bylo to jak kdy, ale neměl jsem k tomu upravené enchy ani kameny. Asi bych dost nutně potřeboval mít v partě shadow prejta a nejlépe i shamana. Talenty bych dal asi 40/0/21, protože když jsem na ice zkoušel frost jako dmg tak mi prakticky nedocházela mana. Navíc za 2 kostky jsem byl na ilidanovi sakra vděčnýSmile

      Právě je Sun May 12, 2024 5:32 am